myfreestyle
Aducem Asia si in Romania.
Lista Forumurilor Pe Tematici
myfreestyle | Reguli | Inregistrare | Login

POZE MYFREESTYLE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
ramonaa86
Femeie
25 ani
Brasov
cauta Barbat
31 - 46 ani
myfreestyle / Dezbateri / Ai fost vreodata la un pas de moarte?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Saigo Kagai
Administrator

Din: from Hell
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 261
Eu una da, chiar de 3 ori.
        Prima oara, la varsta de 5 ani, accident de masina, cu familia insa norocul a fost cu centurile de siguranta, insa am avut cu toti cateva zgarieturi.
A 2 oara cred ca eram clasa a cincea si m-a lovit o masina din plin in fata scarii,insa, nu am patit nimic pana la urma.
Iar a treia oara, eram prin a saptea si tot in fata blocului, tot lovita de o masina(bmw), insa mult mai grav, aruncata cativa m, lovita cu capul de asfalt, insa, ca si data trecuta nu am patit nimic.  
     Dar pot spune sincer ca a 3 oara a fost si funny, adica, dupa ce m-a lovit din plin soferul a iesit repede venind sa vada ce fac, insa, eu m-am ridicat repede, m-am scuturat si am fugit. Soferul tot striga dupa mine "domnisoara esti bine?" si eu "da-da, nu am nimic" si ii mai faceam si cu mana.Ma rog faza era ca eu chiar nu aveam nimic   nici macar o zgarietura. (Super Girl)


_______________________________________

                                      I'd cross that desert to be where you are.
                                      All the things I do to be close to you
                                      A million miles wouldn't seem that far
                                      I'd go anywhere just to win your heart. 
                                                 Saranghae<3

                       

                                              My wholeLOVEfor you

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la