myfreestyle
Aducem Asia si in Romania.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
myfreestyle | Reguli | Inregistrare | Login
POZE MYFREESTYLE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: ramonaa86
 | Femeie 25 ani Brasov cauta Barbat 31 - 46 ani |
|
Saigo Kagai
Administrator
 Din: from Hell
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 261
|
|
Eu una da, chiar de 3 ori.  Prima oara, la varsta de 5 ani, accident de masina, cu familia insa norocul a fost cu centurile de siguranta, insa am avut cu toti cateva zgarieturi. A 2 oara cred ca eram clasa a cincea si m-a lovit o masina din plin in fata scarii,insa, nu am patit nimic pana la urma. Iar a treia oara, eram prin a saptea si tot in fata blocului, tot lovita de o masina(bmw), insa mult mai grav, aruncata cativa m, lovita cu capul de asfalt, insa, ca si data trecuta nu am patit nimic. Dar pot spune sincer ca a 3 oara a fost si funny, adica, dupa ce m-a lovit din plin soferul a iesit repede venind sa vada ce fac, insa, eu m-am ridicat repede, m-am scuturat si am fugit. Soferul tot striga dupa mine "domnisoara esti bine?" si eu "da-da, nu am nimic" si ii mai faceam si cu mana.Ma rog faza era ca eu chiar nu aveam nimic nici macar o zgarietura. (Super Girl) 
_______________________________________
 I'd cross that desert to be where you are. All the things I do to be close to you A million miles wouldn't seem that far I'd go anywhere just to win your heart. Saranghae<3

My wholeLOVEfor you
|
|
| pus acum 17 ani |
|