myfreestyle
Aducem Asia si in Romania.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
myfreestyle | Reguli | Inregistrare | Login
POZE MYFREESTYLE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: simpacurly69
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 35 - 70 ani |
|
Saigo Kagai
Administrator
 Din: from Hell
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 261
|
|
Din punctul tau de vedere, tu ce crezi ca inseamna "a iubi"?
A iubi inseamna a renunta la tot, a inceta sa ma traiesti pentru tine, a face ca toate sentimentele omenesti sa nu mai depinda de tine, ci de fiinta ce o iubesti. A iubi este: - sa te simti singur cand persoana iubita nu e cu tine - sa te gandesti la ea macar o data pe zi - sa te gandesti la ea chiar daca esti de cealalta parte a lumii - sa radeti de amintiri frumoase. - sa vrei sa fii alaturi de ea la bine si la rau - sa iubesti compania ei - sa ocolesti toate barierele pentru ea. - sa scrii ce gandesti despre ea. - sa vrei ca toate greutatile sa te doboare pe tine si nu pe ea - sa doresti un sarut la fiecare rasarit de soare - o imbratisare la fiecare noapte a vietii Si as putea continua tot asa, insa, cred ca am sa fac romane 
_______________________________________
 I'd cross that desert to be where you are. All the things I do to be close to you A million miles wouldn't seem that far I'd go anywhere just to win your heart. Saranghae<3

My wholeLOVEfor you
|
|
| pus acum 17 ani |
|